PT500-1750HM
Přehled produktu
Part Number: PT500-1750HM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace PT500-1750HM
Part Number PT500-1750HM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 12445 pcs Datový list
Typ Toroidal Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.750" Dia (44.45mm)
stínění Shielded Série PT
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PT500-1750HM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 500µH Výška - Sedící (Max) 0.750" (19.05mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 500µH Shielded Toroidal Inductor 5A 160 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 5A