PT500-1450
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PT500-1450
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PT500-1450
Part Number PT500-1450 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 13605 pcs Datový list
Typ Toroidal Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.450" Dia x 0.580" W (36.83mm x 14.73mm)
stínění Shielded Série PT
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PT500-1450 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 500µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 500µH Shielded Toroidal Inductor 3.4A 220 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 3.4A
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PT500-2000
PT500-2000
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 500UH 8A 90 MOHM TH
Na skladě: 13766 pcs
Stažení:
RFQ
PT500-1450-VM
PT500-1450-VM
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH
Na skladě: 17125 pcs
Stažení:
RFQ
PT500-1750-VM
PT500-1750-VM
Popis: FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
PT500-1450HM
PT500-1450HM