PT25R-900-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PT25R-900-VM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH
  • Zpráva
Specifikace PT25R-900-VM
Part Number PT25R-900-VM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14831 pcs Datový list
Typ Toroidal Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.950" L x 0.600" W (24.13mm x 15.24mm)
stínění Unshielded Série PTR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PT25R-900-VM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 25µH Výška - Sedící (Max) 1.010" (25.65mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 25µH Unshielded Toroidal Inductor 7A 20 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 7A
Související produkty
PT25R-900HM
PT25R-900HM
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH
Na skladě: 22458 pcs
Stažení:
RFQ
PT25R-800HM
PT25R-800HM
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH
Na skladě: 22333 pcs
Stažení:
RFQ
PT25R-900
PT25R-900