PT25R-800-VM
API DelevanAPI Delevan
PT25R-800-VM Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PT25R-800-VM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH
  • Zpráva
Specifikace PT25R-800-VM
Part Number PT25R-800-VM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13486 pcs Datový list
Typ Toroidal Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.830" L x 0.450" W (21.08mm x 11.43mm)
stínění Unshielded Série PTR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PT25R-800-VM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 25µH Výška - Sedící (Max) 0.910" (23.11mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 25µH Unshielded Toroidal Inductor 6.6A 25 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 6.6A
Související produkty
PT25R-680
PT25R-680
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH