PT150R-1500HM
Přehled produktu
Part Number: PT150R-1500HM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 7.7A 50 MOHM TH
  • Zpráva
Specifikace PT150R-1500HM
Part Number PT150R-1500HM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 150UH 7.7A 50 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15643 pcs Datový list
Typ Toroidal Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.500" Dia (38.10mm)
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PT150R-1500HM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 150µH Výška - Sedící (Max) 0.620" (15.75mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 150µH Unshielded Toroidal Inductor 7.7A 50 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 7.7A