PT150R-1250HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PT150R-1250HM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 5.7A 60 MOHM TH
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PT150R-1250HM
Part Number PT150R-1250HM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 150UH 5.7A 60 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12888 pcs Datový list
Typ Toroidal Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.250" Dia (31.75mm)
stínění Unshielded Série PTR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PT150R-1250HM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 150µH Výška - Sedící (Max) 0.700" (17.78mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 150µH Unshielded Toroidal Inductor 5.7A 60 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 5.7A