PT10R-820-VM
Přehled produktu
Part Number: PT10R-820-VM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 9.3A 10 MOHM TH
  • Zpráva
Specifikace PT10R-820-VM
Part Number PT10R-820-VM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 10UH 9.3A 10 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 30653 pcs Datový list
Typ Toroidal Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.830" L x 0.450" W (21.08mm x 11.43mm)
stínění Unshielded Série PTR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PT10R-820-VM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 10µH Výška - Sedící (Max) 0.930" (23.62mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 10µH Unshielded Toroidal Inductor 9.3A 10 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 9.3A
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PT10R-680
PT10R-680
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 10UH 6.8A 15 MOHM TH
Na skladě: 28229 pcs
Stažení:
RFQ
PT11
PT11
Výrobci: Omron Automation & Safety
Popis: RELAY SOCKET 11 POS PANEL MOUNT
Na skladě: 34279 pcs
Stažení: PT11.pdf
RFQ
Výrobci: Swanstrom Tools
Popis: PLIZER STRAIGHT SERRATED
Stažení: PT11.pdf
PT11-0
PT11-0
Popis: RELAY SOCKET 11 POS THROUGH HOLE