PT10R-530HM
Přehled produktu
Part Number: PT10R-530HM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 4.9A 20 MOHM TH
  • Zpráva
Specifikace PT10R-530HM
Part Number PT10R-530HM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 10UH 4.9A 20 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 24998 pcs Datový list
Typ Toroidal Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.530" Dia (13.46mm)
stínění Unshielded Série PTR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PT10R-530HM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 10µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 10µH Unshielded Toroidal Inductor 4.9A 20 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 4.9A