P1812R-562G
API DelevanAPI Delevan
P1812R-562G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1812R-562G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6UH 650MA 437 MOHM
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace P1812R-562G
Part Number P1812R-562G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 5.6UH 650MA 437 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 35646 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
stínění Unshielded Série P1812R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména P1812R-562G TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 5.6µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 5.6µH Unshielded Inductor 650mA 437 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 437 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 650mA
Proud - Saturace 1.06A