P1812R-473K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-473K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1812R-473K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace P1812R-473K
Part Number P1812R-473K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 68616 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série P1812R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Original-Reel® Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména DN7876DKR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 47µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 47µH Unshielded Inductor 260mA 2.064 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.064 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 260mA
Proud - Saturace 366mA