P1812-223G
API DelevanAPI Delevan
P1812-223G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1812-223G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD
  • Zpráva
Specifikace P1812-223G
Part Number P1812-223G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 33723 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatní jména P1812-223G TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 22µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 22µH Unshielded Inductor 370mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 370mA
Proud - Saturace 515mA