P1812-184J
API DelevanAPI Delevan
P1812-184J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1812-184J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 120MA 8.4 OHM
  • Zpráva
Specifikace P1812-184J
Part Number P1812-184J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 180UH 120MA 8.4 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 61453 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatní jména P1812-184J TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 180µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 180µH Unshielded Inductor 120mA 8.4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8.4 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 120mA
Proud - Saturace 158mA