MILS1812R-473K
Přehled produktu
Part Number: MILS1812R-473K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 242MA 3.4 OHM SMD
Datasheety: MILS1812R-473K.pdf
  • Zpráva
Specifikace MILS1812R-473K
Part Number MILS1812R-473K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47UH 242MA 3.4 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 26612 pcs Datový list MILS1812R-473K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
stínění Shielded Série MILS1812R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména MILS1812R-473K TR 500
MILS1812R-473K-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 47µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 9MHz Detailní popis 47µH Shielded Inductor 242mA 3.4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.4 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 242mA