MILS1812R-391K
Přehled produktu
Part Number: MILS1812R-391K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 876MA 260 MOHM
Datasheety: MILS1812R-391K.pdf
  • Zpráva
Specifikace MILS1812R-391K
Part Number MILS1812R-391K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 390NH 876MA 260 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25303 pcs Datový list MILS1812R-391K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
stínění Shielded Série MILS1812R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména MILS1812R-391K TR 500
MILS1812R-391K-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 390nH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 215MHz Detailní popis 390nH Shielded Inductor 876mA 260 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 876mA