HF1008-681K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-681K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HF1008-681K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 280MA 1.85 OHM
Datasheety: HF1008-681K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace HF1008-681K
Part Number HF1008-681K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 680NH 280MA 1.85 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 50509 pcs Datový list HF1008-681K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série HF1008
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 1008HF-681K
1008HF-681K-ND
HF1008-681K TR 500
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 680nH
Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvence - Self Resonant 340MHz
Detailní popis 680nH Unshielded Inductor 280mA 1.85 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.85 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 280mA Proud - Saturace -