HF1008-680J
API DelevanAPI Delevan
HF1008-680J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HF1008-680J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 68NH 550MA 400 MOHM
Datasheety: HF1008-680J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace HF1008-680J
Part Number HF1008-680J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 68NH 550MA 400 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 48186 pcs Datový list HF1008-680J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Unshielded Série HF1008
hodnocení - Q @ Freq 20 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména HF1008-680J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Non-Magnetic Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 68nH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 1.05GHz Detailní popis 68nH Unshielded Inductor 550mA 400 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 550mA