HF1008-470M
API DelevanAPI Delevan
HF1008-470M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HF1008-470M
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47NH 847MA 170 MOHM
Datasheety: HF1008-470M.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace HF1008-470M
Part Number HF1008-470M Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47NH 847MA 170 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 52268 pcs Datový list HF1008-470M.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série HF1008
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 1008HF-470M
1008HF-470M-ND
HF1008-470M TR 500
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Non-Magnetic
Frekvence indukčnosti - test 50MHz indukčnost 47nH
Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvence - Self Resonant 1.35GHz
Detailní popis 47nH Unshielded Inductor 847mA 170 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 847mA Proud - Saturace -