HF1008-392K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-392K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HF1008-392K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.9UH 275MA 1.95 OHM
Datasheety: HF1008-392K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace HF1008-392K
Part Number HF1008-392K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3.9UH 275MA 1.95 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 49328 pcs Datový list HF1008-392K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série HF1008
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 1008HF-392K
1008HF-392K-ND
HF1008-392K TR 500
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz indukčnost 3.9µH
Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvence - Self Resonant 50MHz
Detailní popis 3.9µH Unshielded Inductor 275mA 1.95 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.95 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 275mA Proud - Saturace -