ER1641-433JP
Přehled produktu
Part Number: ER1641-433JP
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 43UH 195MA 2.11 OHM TH
  • Zpráva
Specifikace ER1641-433JP
Part Number ER1641-433JP Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 43UH 195MA 2.11 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 10242 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
stínění Shielded Série ER1641
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména ER1641-433JP 2500 TR
ER1641-433JP-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 43µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 27MHz Detailní popis 43µH Shielded Molded Inductor 195mA 2.11 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.11 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 195mA