ER1641-102KP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ER1641-102KP
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ER1641-102KP
Part Number ER1641-102KP Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 26966 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
stínění Shielded Série ER1641
hodnocení - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména ER1641-102KP 2500 TR
ER1641-102KP-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 1µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 140MHz Detailní popis 1µH Shielded Molded Inductor 1.07A 70 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.07A