ER1641-102JR
API DelevanAPI Delevan
ER1641-102JR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ER1641-102JR
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace ER1641-102JR
Part Number ER1641-102JR Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 17880 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
stínění Unshielded Série Military, MIL-PRF-39010/02, ER1641
hodnocení - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 1134-1171
1134-1171-2-MIL
1134-1171-MIL
ER1641-102JR-250-TR
ER1641102JR
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 1µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 140MHz Detailní popis 1µH Unshielded Inductor 1.07A 70 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.07A