EMI0603R-450
Přehled produktu
Part Number: EMI0603R-450
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FERRITE BEAD 450 OHM 0603 1LN
Datasheety: EMI0603R-450.pdf
  • Zpráva
Specifikace EMI0603R-450
Part Number EMI0603R-450 Výrobce API Delevan
Popis FERRITE BEAD 450 OHM 0603 1LN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 299964 pcs Datový list EMI0603R-450.pdf
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série EMI0603R
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména EMI0603R-450 4000 TR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance @ Frekvence 450 Ohms @ 100MHz Výška (Max) 0.037" (0.95mm)
Typ filtru - DC odpor (DCR) (Max) 400 mOhm
Karta Tloušťka (mm) 300mA