EMI0603R-300
Přehled produktu
Part Number: EMI0603R-300
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
Datasheety: EMI0603R-300.pdf
  • Zpráva
Specifikace EMI0603R-300
Part Number EMI0603R-300 Výrobce API Delevan
Popis FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 332007 pcs Datový list EMI0603R-300.pdf
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série EMI0603R
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména EMI0603R-300 4000 TR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance @ Frekvence 300 Ohms @ 100MHz Výška (Max) 0.037" (0.95mm)
Typ filtru - DC odpor (DCR) (Max) 350 mOhm
Karta Tloušťka (mm) 300mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
EMI0603R-750
EMI0603R-750
Výrobci: API Delevan
Popis: FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN
Na skladě: 350781 pcs
Stažení: EMI0603R-750.pdf
RFQ
EMI0603R-1000
EMI0603R-1000
Výrobci: API Delevan
Popis: FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN