DC1390R-223K
Přehled produktu
Part Number: DC1390R-223K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 16.3A 9 MOHM TH
Datasheety: DC1390R-223K.pdf
  • Zpráva
Specifikace DC1390R-223K
Part Number DC1390R-223K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22UH 16.3A 9 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13418 pcs Datový list DC1390R-223K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.480" Dia (37.60mm)
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména DC1390R-223K 100 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 22µH Výška - Sedící (Max) 1.064" (27.03mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 22µH Unshielded Inductor 16.3A 9 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 9 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 16.3A
Proud - Saturace 28A