DC1390R-153K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DC1390R-153K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15UH 19.9A 6 MOHM TH
Datasheety: DC1390R-153K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace DC1390R-153K
Part Number DC1390R-153K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 15UH 19.9A 6 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11299 pcs Datový list DC1390R-153K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.480" Dia (37.60mm)
stínění Unshielded Série DC1390R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména DC1390R-153K 100 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 15µH Výška - Sedící (Max) 1.064" (27.03mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 15µH Unshielded Inductor 19.9A 6 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 6 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 19.9A
Proud - Saturace 33.3A