5500R-823J
Přehled produktu
Part Number: 5500R-823J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 3.88A 66 MOHM SMD
Datasheety: 5500R-823J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 5500R-823J
Part Number 5500R-823J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 82UH 3.88A 66 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22372 pcs Datový list 5500R-823J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Ostatní jména 5500R-823J 200 TR Provozní teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 82µH Výška - Sedící (Max) 0.520" (13.21mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 82µH Unshielded Inductor 3.88A 66 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 66 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 3.88A
Proud - Saturace 1.94A
Související produkty
5500R-685J
5500R-685J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 6.8MH 420MA 5.75 OHM
Na skladě: 19826 pcs
Stažení: 5500R-685J.pdf
RFQ
5500R-685K
5500R-685K
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 15865 pcs
Stažení: 5500R-685K.pdf
RFQ
5500R-822K
5500R-822K
Popis: FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM
Stažení: 5500R-822K.pdf
5500R-826J
5500R-826J
Popis: FIXED IND 82MH 120MA 67.3 OHM
Stažení: 5500R-826J.pdf
5500R-825K
5500R-825K
Popis: FIXED IND 8.2MH 390MA 6.44 OHM
Stažení: 5500R-825K.pdf
5500R-825J
5500R-825J
Stažení: 5500R-825J.pdf
5500R-686K
5500R-686K
Popis: FIXED IND 68MH 140MA 52.8 OHM
Stažení: 5500R-686K.pdf
5500R-686J
5500R-686J
Stažení: 5500R-686J.pdf
5500R-823K
5500R-823K
Popis: FIXED IND 82UH 3.88A 66 MOHM SMD
Stažení: 5500R-823K.pdf
5500R-822J
5500R-822J
Stažení: 5500R-822J.pdf
5500R-824K
5500R-824K
Popis: FIXED IND 820UH 1.24A 643 MOHM
Stažení: 5500R-824K.pdf
5500R-824J
5500R-824J
Stažení: 5500R-824J.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety