5500R-822J
Přehled produktu
Part Number: 5500R-822J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM
Datasheety: 5500R-822J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 5500R-822J
Part Number 5500R-822J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21404 pcs Datový list 5500R-822J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Ostatní jména 5500R-822J 200 TR Provozní teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 8.2µH Výška - Sedící (Max) 0.520" (13.21mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 8.2µH Unshielded Inductor 8.74A 13 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 13 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 8.74A
Proud - Saturace 6.52A
Související produkty
5500R-686K
5500R-686K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 68MH 140MA 52.8 OHM
Na skladě: 24645 pcs
Stažení: 5500R-686K.pdf
RFQ
5500R-824K
5500R-824K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 820UH 1.24A 643 MOHM