5022-681H
API DelevanAPI Delevan
5022-681H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 5022-681H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM
Datasheety: 5022-681H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 5022-681H
Part Number 5022-681H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 37565 pcs Datový list 5022-681H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Unshielded Série 5022
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 5022-681H 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 680nH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 250MHz Detailní popis 680nH Unshielded Inductor 1.555A 150 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.555A
Proud - Saturace -
Související produkty
5022-683F
5022-683F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 68UH 320MA 3.3 OHM SMD
Na skladě: 18240 pcs
Stažení: 5022-683F.pdf
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM
Na skladě: 16761 pcs
Stažení: 5022-682F.pdf
RFQ
5022-681G
5022-681G
Popis: FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM
Stažení: 5022-681G.pdf
Stažení: 5022-682G.pdf
Popis: FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM
5022-682H
5022-682H
Stažení: 5022-682H.pdf
5022-624J
5022-624J
Stažení: 5022-624J.pdf