5022-624J
API DelevanAPI Delevan
5022-624J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 5022-624J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM
Datasheety: 5022-624J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 5022-624J
Part Number 5022-624J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 54877 pcs Datový list 5022-624J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
stínění Unshielded Série 5022
hodnocení - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 5022-624J TR 800
DN2327TR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Iron
Frekvence indukčnosti - test 790kHz indukčnost 620µH
Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvence - Self Resonant 3.3MHz
Detailní popis 620µH Unshielded Inductor 119mA 25.9 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 25.9 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 119mA Proud - Saturace -
Související produkty
5022-623J
5022-623J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 62UH 328MA 3.15 OHM
Na skladě: 53225 pcs
Stažení: 5022-623J.pdf
RFQ
5022-682F
5022-682F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM
Na skladě: 16761 pcs
Stažení: 5022-682F.pdf
RFQ
5022-681H
5022-681H
Popis: FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM
Stažení: 5022-681H.pdf
5022-624G
5022-624G
Popis: FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM
Stažení: 5022-624G.pdf
Stažení: 5022-682G.pdf
Stažení: 5022-624F.pdf
Stažení: 5022-623H.pdf