2512-823J
Přehled produktu
Part Number: 2512-823J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
Datasheety: 2512-823J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2512-823J
Part Number 2512-823J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 80195 pcs Datový list 2512-823J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 2-SMD Velikost / Rozměry 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatní jména 2512-823J TR 750 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 82µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 82µH Unshielded Inductor 278mA 5.6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 278mA
Proud - Saturace 209mA
Související produkty
2512-823F
2512-823F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
Na skladě: 22454 pcs
Stažení: 2512-823F.pdf
RFQ
2512-822J
2512-822J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
Na skladě: 71161 pcs
Stažení: 2512-822J.pdf
RFQ
2512-822K
2512-822K
Stažení: 2512-822K.pdf
2512-823H
2512-823H
Stažení: 2512-823H.pdf
25120/15 BK005
25120/15 BK005
Výrobci: Alpha Wire
Popis: CABLE 15COND 24AWG BLK SHLD 100'
Stažení: 25120/15 BK005.pdf
Stažení: 2512-823K.pdf
2512-823G
2512-823G
Stažení: 2512-823G.pdf
Výrobci: Alpha Wire
Popis: CABLE 20COND 24AWG BLK SHLD 100'
Stažení: 25120/20 BK005.pdf
Stažení: 2512-822H.pdf
Popis: CABLE 30COND 24AWG BLK SHLD 100'
Popis: CABLE 25COND 24AWG BLK SHLD 100'
Popis: CABLE 10COND 24AWG BLK SHLD 100'
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety