2512-822J
Přehled produktu
Part Number: 2512-822J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
Datasheety: 2512-822J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2512-822J
Part Number 2512-822J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 71161 pcs Datový list 2512-822J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 2-SMD Velikost / Rozměry 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatní jména 2512-822J TR 750 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 8.2µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 8.2µH Unshielded Inductor 557mA 1.3 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 557mA
Proud - Saturace 418mA
Související produkty
2512-683J
2512-683J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 68UH 281MA 5.1 OHM SMD
Na skladě: 79377 pcs
Stažení: 2512-683J.pdf
RFQ
2512-822H
2512-822H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
Na skladě: 56084 pcs
Stažení: 2512-822H.pdf
RFQ
2512-683K
2512-683K
Stažení: 2512-683K.pdf
Popis: FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
Stažení: 2512-823K.pdf
Stažení: 2512-683H.pdf
2512-823G
2512-823G
Stažení: 2512-823G.pdf
Stažení: 2512-823J.pdf
Stažení: 2512-822G.pdf
2512-823F
2512-823F
Stažení: 2512-823F.pdf
Stažení: 2512-822F.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety