2512-562J
Přehled produktu
Part Number: 2512-562J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM
Datasheety: 2512-562J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2512-562J
Part Number 2512-562J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 87037 pcs Datový list 2512-562J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 2-SMD Velikost / Rozměry 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatní jména 2512-562J TR 750 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 5.6µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 5.6µH Unshielded Inductor 606mA 1.1 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 606mA
Proud - Saturace 455mA
Související produkty
2512-562F
2512-562F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM
Na skladě: 26056 pcs
Stažení: 2512-562F.pdf
RFQ
2512-563K
2512-563K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 56UH 296MA 4.6 OHM SMD
Na skladě: 88795 pcs
Stažení: 2512-563K.pdf
RFQ
2512-563H
2512-563H
Stažení: 2512-563H.pdf
Stažení: 2512-563F.pdf
Stažení: 2512-562H.pdf
Stažení: 2512-562K.pdf
2512-563J
2512-563J
Stažení: 2512-563J.pdf
2512-563G
2512-563G
Stažení: 2512-563G.pdf
Stažení: 2512-562G.pdf
Popis: FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD