2512-473J
Přehled produktu
Part Number: 2512-473J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD
Datasheety: 2512-473J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2512-473J
Part Number 2512-473J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 78807 pcs Datový list 2512-473J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 2-SMD Velikost / Rozměry 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatní jména 2512-473J TR 750 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 47µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 47µH Unshielded Inductor 310mA 4.2 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 4.2 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 310mA
Proud - Saturace 233mA
Související produkty
2512-562H
2512-562H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM
Na skladě: 46732 pcs
Stažení: 2512-562H.pdf
RFQ
2512-473K
2512-473K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 47UH 310MA 4.2 OHM SMD
Na skladě: 98718 pcs
Stažení: 2512-473K.pdf
RFQ
2512-562F
2512-562F
Stažení: 2512-562F.pdf
2512-562G
2512-562G
Stažení: 2512-562G.pdf
Stažení: 2512-473G.pdf
2512-472J
2512-472J
Popis: FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD
Stažení: 2512-472J.pdf
Stažení: 2512-473H.pdf
Stažení: 2512-562K.pdf
Stažení: 2512-562J.pdf
Stažení: 2512-473F.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety