2512-123J
Přehled produktu
Part Number: 2512-123J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
Datasheety: 2512-123J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2512-123J
Part Number 2512-123J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 83810 pcs Datový list 2512-123J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 2-SMD Velikost / Rozměry 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatní jména 2512-123J TR 750 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 12µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 12µH Unshielded Inductor 503mA 1.6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 503mA
Proud - Saturace 377mA
Související produkty
2512-152K
2512-152K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM
Na skladě: 82164 pcs
Stažení: 2512-152K.pdf
RFQ
2512-152F
2512-152F
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 29267 pcs
Stažení: 2512-152F.pdf
RFQ
2512-152H
2512-152H
Stažení: 2512-152H.pdf
2512-122J
2512-122J
Popis: FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM
Stažení: 2512-122J.pdf
Popis: FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
Stažení: 2512-123F.pdf
Stažení: 2512-152J.pdf
Stažení: 2512-122K.pdf
2512-152G
2512-152G
Stažení: 2512-152G.pdf
Stažení: 2512-123G.pdf