2512-123H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2512-123H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
Datasheety: 2512-123H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
750 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2512-123H
Part Number 2512-123H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 50575 pcs Datový list 2512-123H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package 2-SMD Velikost / Rozměry 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
stínění Unshielded Série 2512
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD, J-Lead
Ostatní jména 2512-123H TR 750 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 12µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 12µH Unshielded Inductor 503mA 1.6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 503mA
Proud - Saturace 377mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
2512-123G
2512-123G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
Na skladě: 35560 pcs
Stažení: 2512-123G.pdf
RFQ
2512-152F
2512-152F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM