2150R-12J
Přehled produktu
Part Number: 2150R-12J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 555MA 1 OHM TH
Datasheety: 2150R-12J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2150R-12J
Part Number 2150R-12J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3.3UH 555MA 1 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 89516 pcs Datový list 2150R-12J.pdf
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
stínění Unshielded Série 2150R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 2150R-12J TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 3.3µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 105MHz Detailní popis 3.3µH Unshielded Molded Inductor 555mA 1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 555mA
Související produkty
2150R-14H
2150R-14H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 3.9UH 505MA 1.2 OHM TH
Na skladě: 58488 pcs
Stažení: 2150R-14H.pdf
RFQ
2150R-10K
2150R-10K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 2.7UH 690MA 650 MOHM