2150R-12H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2150R-12H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 555MA 1 OHM TH
Datasheety: 2150R-12H.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2150R-12H
Part Number 2150R-12H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3.3UH 555MA 1 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 47925 pcs Datový list 2150R-12H.pdf
Typ Molded Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
stínění Unshielded Série 2150R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 2150R-12H TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 3.3µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 105MHz Detailní popis 3.3µH Unshielded Molded Inductor 555mA 1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 555mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
2150R-14J
2150R-14J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 3.9UH 505MA 1.2 OHM TH
Na skladě: 83667 pcs
Stažení: 2150R-14J.pdf
RFQ
2150R-10K
2150R-10K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 2.7UH 690MA 650 MOHM
Na skladě: 65978 pcs
Stažení: 2150R-10K.pdf
RFQ
2150R-14G
2150R-14G
Stažení: 2150R-14G.pdf
2150R-12F
2150R-12F
Popis: FIXED IND 3.3UH 555MA 1 OHM TH
Stažení: 2150R-12F.pdf
2150R-12K
2150R-12K