1812R-820J
API DelevanAPI Delevan
1812R-820J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-820J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM
Datasheety: 1812R-820J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812R-820J
Part Number 1812R-820J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 99949 pcs Datový list 1812R-820J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 25 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812R-820J TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 82nH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 750MHz Detailní popis 82nH Unshielded Inductor 700mA 250 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 700mA