1812R-684J
API DelevanAPI Delevan
1812R-684J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-684J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680UH 82MA 30 OHM SMD
Datasheety: 1812R-684J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812R-684J
Part Number 1812R-684J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 680UH 82MA 30 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77862 pcs Datový list 1812R-684J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména 1812R-684J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 790kHz indukčnost 680µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 3MHz
Detailní popis 680µH Unshielded Inductor 82mA 30 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 30 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 82mA Proud - Saturace -