1812R-104J
API DelevanAPI Delevan
1812R-104J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-104J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
Datasheety: 1812R-104J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812R-104J
Part Number 1812R-104J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 87830 pcs Datový list 1812R-104J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Original-Reel® Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména DN42113JDKR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 100µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 8MHz Detailní popis 100µH Unshielded Inductor 158mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 158mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1812R-104K
1812R-104K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
Na skladě: 60246 pcs
Stažení: 1812R-104K.pdf
RFQ
1812R-105K
1812R-105K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1MH 55MA 60 OHM SMD