1812R-103J
API DelevanAPI Delevan
1812R-103J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-103J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD
Datasheety: 1812R-103J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812R-103J
Part Number 1812R-103J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 89316 pcs Datový list 1812R-103J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména DN42112JCT Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 10µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 20MHz Detailní popis 10µH Unshielded Inductor 354mA 1.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 354mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1812R-104K
1812R-104K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD