1812-824H
API DelevanAPI Delevan
1812-824H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812-824H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD
Datasheety: 1812-824H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812-824H
Part Number 1812-824H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 62115 pcs Datový list 1812-824H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812-824H TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 820µH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 2.5MHz Detailní popis 820µH Unshielded Inductor 67mA 45 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 45 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 67mA
Proud - Saturace -
Související produkty
Výrobci: Weidmuller
Popis: LMZF 5/9/135 3.5 GR
Na skladě: 26933 pcs
Stažení:
RFQ
1812-824F
1812-824F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD
Na skladě: 24523 pcs
Stažení: 1812-824F.pdf
RFQ
Výrobci: Weidmuller
Popis: LMZF 5/10/135 3.5 GR
Stažení:
1812-824G
1812-824G
Výrobci: API Delevan
Stažení: 1812-824G.pdf
1812-824K
1812-824K
Stažení: 1812-824K.pdf
1812-823J
1812-823J
Popis: FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD
Stažení: 1812-823J.pdf
Stažení: 1812-824J.pdf
Stažení: 1812-823K.pdf
1812-823H
1812-823H
Stažení: 1812-823H.pdf
Stažení: 1812-823G.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety