1812-823J
API DelevanAPI Delevan
1812-823J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812-823J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD
Datasheety: 1812-823J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812-823J
Part Number 1812-823J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 87830 pcs Datový list 1812-823J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména 1812-823J TR 500
DN12823JTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 82µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 8MHz
Detailní popis 82µH Unshielded Inductor 169mA 7 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 169mA Proud - Saturace -
Související produkty
1812-822K
1812-822K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM
Na skladě: 75268 pcs
Stažení: 1812-822K.pdf
RFQ
1812-824G
1812-824G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD
Na skladě: 33732 pcs
Stažení: 1812-824G.pdf
RFQ
1812-824F
1812-824F