1812-223J
API DelevanAPI Delevan
1812-223J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812-223J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
Datasheety: 1812-223J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812-223J
Part Number 1812-223J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 91092 pcs Datový list 1812-223J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména 1812-223J TR 500
DN12223JTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 22µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 13MHz
Detailní popis 22µH Unshielded Inductor 250mA 3.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 250mA Proud - Saturace -
Související produkty
1812-223G
1812-223G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
Na skladě: 35663 pcs
Stažení: 1812-223G.pdf
RFQ
1812-223H
1812-223H
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 63358 pcs
Stažení: 1812-223H.pdf
RFQ
1812-224F
1812-224F
Popis: FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
Stažení: 1812-224F.pdf
1812-222K
1812-222K
Popis: FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
Stažení: 1812-222K.pdf
Stažení: 1812-222H.pdf
Stažení: 1812-224G.pdf
1812-222J
1812-222J
Stažení: 1812-222J.pdf
Stažení: 1812-223F.pdf
Stažení: 1812-223K.pdf
Stažení: 1812-224J.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety