1812-223H
API DelevanAPI Delevan
1812-223H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812-223H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
Datasheety: 1812-223H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812-223H
Part Number 1812-223H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 63358 pcs Datový list 1812-223H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812-223H TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 22µH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 13MHz Detailní popis 22µH Unshielded Inductor 250mA 3.2 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 250mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1812-223G
1812-223G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
Na skladě: 35663 pcs
Stažení: 1812-223G.pdf
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
Na skladě: 36238 pcs
Stažení: 1812-224G.pdf
RFQ
1812-222K
1812-222K
Popis: FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
Stažení: 1812-222K.pdf
1812-223F
1812-223F
Stažení: 1812-223F.pdf
1812-222J
1812-222J
Stažení: 1812-222J.pdf
Stažení: 1812-224F.pdf