1812-184J
API DelevanAPI Delevan
1812-184J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812-184J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
Datasheety: 1812-184J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812-184J
Part Number 1812-184J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 70440 pcs Datový list 1812-184J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména 1812-184J TR 500
DN12184JTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 790kHz indukčnost 180µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 5MHz
Detailní popis 180µH Unshielded Inductor 145mA 9.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 9.5 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 145mA Proud - Saturace -
Související produkty
1812-184K
1812-184K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
Na skladě: 79763 pcs
Stažení: 1812-184K.pdf
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
Na skladě: 62806 pcs
Stažení: 1812-220K.pdf
RFQ
1812-183H
1812-183H
Popis: FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
Stažení: 1812-183H.pdf
Stažení: 1812-184H.pdf
1812-184G
1812-184G
Stažení: 1812-184G.pdf
1812-221F
1812-221F
Popis: FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
Stažení: 1812-221F.pdf
Stažení: 1812-221G.pdf
1812-220M
1812-220M
Stažení: 1812-220M.pdf
Stažení: 1812-184F.pdf
1812-220J
1812-220J