1812-184H
API DelevanAPI Delevan
1812-184H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812-184H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
Datasheety: 1812-184H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812-184H
Part Number 1812-184H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 49070 pcs Datový list 1812-184H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812-184H TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 180µH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 5MHz Detailní popis 180µH Unshielded Inductor 145mA 9.5 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 9.5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 145mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1812-221F
1812-221F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
Na skladě: 30028 pcs
Stažení: 1812-221F.pdf
RFQ
1812-183G
1812-183G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
Na skladě: 34606 pcs
Stažení: 1812-183G.pdf
RFQ
1812-220M
1812-220M
Popis: FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
Stažení: 1812-220M.pdf
1812-183J
1812-183J
Stažení: 1812-183J.pdf
Stažení: 1812-220J.pdf
1812-184K
1812-184K
Popis: FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
Stažení: 1812-184K.pdf
Stažení: 1812-183K.pdf
1812-183H
1812-183H
Stažení: 1812-183H.pdf
Stažení: 1812-184G.pdf
Stažení: 1812-184F.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety