1537-725J
Přehled produktu
Part Number: 1537-725J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27UH 360MA 1.1 OHM TH
  • Zpráva
Specifikace 1537-725J
Part Number 1537-725J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 27UH 360MA 1.1 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 26022 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
stínění Shielded Série 1537-7
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 1537-725J TR 2500 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 27µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 32MHz Detailní popis 27µH Shielded Inductor 360mA 1.1 Ohm Axial
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Jmenovitá hodnota proudu 360mA
Proud - Saturace 73mA
Související produkty
1537-727J
1537-727J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 39UH 262MA 2.1 OHM TH
Na skladě: 25979 pcs
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 47UH 245MA 2.4 OHM TH
Na skladě: 30027 pcs
Stažení:
RFQ
1537-725K
1537-725K
Popis: FIXED IND 27UH 360MA 1.1 OHM TH
Popis: FIXED IND 15UH 440MA 750 MOHM TH
Popis: FIXED IND 22UH 390MA 950 MOHM TH
Popis: FIXED IND 18UH 410MA 850 MOHM TH
Popis: FIXED IND 33UH 291MA 1.7 OHM TH
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety