1537-722J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1537-722J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15UH 440MA 750 MOHM TH
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1537-722J
Part Number 1537-722J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 15UH 440MA 750 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 25843 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
stínění Shielded Série 1537-7
hodnocení - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 1537-722J TR 2500 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 15µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 45MHz Detailní popis 15µH Shielded Inductor 440mA 750 mOhm Axial
DC Resistance (DCR) 750 mOhm Jmenovitá hodnota proudu 440mA
Proud - Saturace 100mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1537-723K
1537-723K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 18UH 410MA 850 MOHM TH
Na skladě: 31098 pcs
Stažení:
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 15UH 440MA 750 MOHM TH
Na skladě: 31832 pcs
Stažení:
RFQ
1537-719J
1537-719J
Popis: FIXED IND 8.2UH 425MA 800 MOHM
Popis: FIXED IND 12UH 470MA 660 MOHM TH