1331R-681J
Přehled produktu
Part Number: 1331R-681J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
Datasheety: 1331R-681J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331R-681J
Part Number 1331R-681J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 44528 pcs Datový list 1331R-681J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331R
hodnocení - Q @ Freq 39 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331R-681J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 680nH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 180MHz Detailní popis 680nH Shielded Inductor 430mA 240 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 430mA
Proud - Saturace 430mA